Najczęściej zadawane pytania Opanujesz dowolny język obcy w 14 dni


Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy metoda naturalnej nauki języków jest odpowiednia dla mnie?

Metoda wykorzystywana w multimedialnych kartach Native Speaker to obecnie najbardziej efektywna metoda nauki języków istniejąca na rynku. Z naszych badań i ankiet wynika, że ponad 93% osób potwierdza jej skuteczność. Jednak należy zdać sobie sprawę, że wiele zależy od indywidualnych preferencji, możliwości czasowych i stylu nauki. Pamiętaj jednak, że Twój zakup Native Speaker objęty jest 30-dniową gwarancją satysfakcji. Zamawiając program, niczym nie ryzykujesz. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z efektów nauki, otrzymasz 100% zwrot pieniędzy.

W jakiej formie otrzymam program?

Po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu jej na naszym koncie (co trwa zazwyczaj maksymalnie do kilku godzin, a zazwyczaj znacznie krócej) otrzymasz od nas maila na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. Znajdziesz w nim link do pobrania programu oraz swój indywidualny klucz licencyjny. Dzięki temu możesz zacząć naukę od razu i już pierwszego dnia opanować nawet 200 nowych słówek i zwrotów! Jest to w pełni bezpieczna i sprawdzona metoda. Jeśli jednak wolisz tradycyjną płytę DVD, wybierz opcję płatności za pobraniem, płatną dodatkowo 19 zł. Otrzymasz swoją przesyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Ile czasu dziennie muszę poświęcić na naukę? Jak szybko opanuję język w stopniu komunikatywnym?

Rekomendujemy odbycie 3 sesji nauki dziennie. Native Speaker będzie przypominać Ci o tym, wyświetlając komunikat na Twoim komputerze. Postępując w ten sposób, po 30 dniach będziesz swobodnie porozumiewać się w wybranym języku. Nie martw się jednak, jeżeli nie masz do dyspozycji tyle czasu lub musisz z jakiegokolwiek powodu przerwać naukę. Wraz z Twoimi postępami, algorytm programu dostosowuje zawartość sesji i ich stopień trudności do Twoich możliwości i stylu nauki.

Czy potrzebuję połączenia z internetem, by korzystać z Native Speaker?

Połączenie z internetem nie jest wymagane do korzystania z programu. Będziesz potrzebować go tylko do pobrania i aktywacji programu, w przypadku wybrania opcji bez płyty DVD. Potem możesz uczyć się zawsze i wszędzie - w domu, podróży, bez połączenia z siecią.

Pomimo dokonania wpłaty, nie otrzymałem linku do programu!

Jeżeli minęła doba, a do Ciebie nie dotarł mail od Native Speaker z Twoim indywidualnym kluczem aktywacyjnym, w pierwszej kolejności sprawdź, czy nie znajduje się w Twojej skrzynce SPAM. Niestety zdarza się to w niektórych programach pocztowych. Jeśli tam również go nie znajdziesz, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a na pewno otrzymasz swój zamówiony produkt. Przy wypełnianiu formularza zamówienia upewnij się również, że podajesz prawidłowy adres e-mail.

Mam 50/60/70 lat, lub więcej. Czy nie jest już za późno na naukę języka?

Chociaż nauka języka najłatwiej przychodzi nam we wczesnym dzieciństwie, nigdy nie jest na to za późno! Metoda Naturalnej Nauki Języków została opracowana z myślą o tym, by była tak samo skuteczna dla osób w każdym wieku. Co więcej - podczas zapamiętywania nowych słów, automatyczna 30-dniowa Metoda Naturalnej Nauki Języków do nauki języków obcych zawarta w Native Speaker jednocześnie uruchamia prawą i lewą półkulę mózgu. Cały mózg pracuje 5 razy wydajniej niż zwykle. Zauważysz, że Twoja pamięć jest znacznie lepsza, także w codziennych sytuacjach. Opóźnisz tym samym negatywne procesy zachodzące w mózgu wraz z postępującym wiekiem.

Czy z Metodą Naturalnej Nauki Języków mogę uczyć się każdego języka?

Tak! W tej chwili możesz wybierać juź spośród kilkunastu języków obcych, ale nasz zespół badawczy wciąż pracuje nad dodawaniem kolejnych. Jeśli w tej chwili nie widzisz jeszcze w naszej bazie interesującego Cię języka, zajrzyj do nas ponownie!

297 zł 137 zł

Tylko teraz otrzymasz wyjątkowy rabat 53%! Później cena ta podskoczy.

Zamawiam i płacę 137 zł

Kliknij przycisk “Zamawiam” i wypełnij formularz na następnej stronie, a program trafi do Ciebie już niedługo. Później już sam ocenisz. Jeśli nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, po prostu otrzymasz zwrot środków – bez zbędnych pytań.

Pozostało jeszcze:

7

sztuk programu w wyjątkowej promocji.

137 zł zamiast 297 zł.
Zamów teraz, a zaoszczędzisz 160 zł!

Zaczekaj! Nie przegap niesamowitej okazji!

Zamów dzisiaj, oszczędź 210 zł i otrzymaj gwarancję satysfakcji. Jutro promocja przepada.

Tylko teraz masz możliwość wypróbowania programu Native Speaker za NIESŁYCHANĄ cenę

jedyne 87 zł

ilość programów dostępnych w promocyjnej cenie: 3

PS Pamiętaj też o zaletach zakupu Native Speaker:

  • korzystasz z jednorazowego rabatu specjalnego,
  • dostajesz gwarancję zwrotu 100% środków - jeśli w 30 dni nie nauczysz się języka w stopniu komunikatywnym, zwrócimy Ci koszty,
  • dzięki promocji oszczędzasz pieniądze - zamiast 297 zł płacisz tylko 87 zł za jeden poziom zaawansowania.
Zamawiam i płacę 87 zł